top of page
iStock-538599010.jpg

הקורסים שלנו

תכניות הלימודים של FlexyStudy נכתבו במשך חודשים רבים המשולבים עם שנים של ניסיון ועם אנשי המקצוע הטובים בישראל, בכדי להפוך אתכם לאנשי מקצוע מובילים בשוק ההייטק והדיגיטל. שלמו מקדמה, התחלו ללמוד כבר עכשיו, ואת שאר הסכום - שלמו כשתתחילו לעבוד בתחום!

Coding

FullStack

פיתוח תוכנה

סמארטפונים נמצאים בכיס של כולנו ואין יום שעובר מבלי שנבלה שעות בהתעסקות בהם. אבל איך מפתחים את הדבר הבא? תחום פיתוח האפליקציות ביצע בשנים האחרונות קפיצת מדרגה ענקית. חברות רבות מקצות משאבי ענק כדי להיות האפליקציה שכולם פותחים כשנכנסים לנייד, לכן יש דרישה גבוהה בשוק ההייטק היום למפתחי אפליקציות בכל הפלטפורמות.

QA

בדיקות תוכנה

במהלך לימודי QA תלמדו נושאים שונים ומגוונים שמטרתם להכשיר אתכם כאנשי QA; בין היתר תלמדו לעבוד עם Data Base, תכירו כלי בדיקה שונים ל-Web ול-Mobile, תלמדו כיצד לנתח מסמכי אפיון, לפרק את המוצר ולכתוב תרחישי בדיקה, תבינו כיצד לתעד באגים ולנתח לוגים ולבסוף, תעברו סימולציות שונות במהלכן תיישמו את הכלים שלמדתם,ותרכשו כלים לשוק העבודה באופן פרקטי ומידי.

Laptop Typing
Computer with Graph

Data Analyst

ניתוח נתונים

בעידן המידע הנוכחי, יכולת לנתח ולהבין מידע היא מפתח להבנה עמיקה ולקבלת החלטות מבוססות עובדות. מדובר בתחום מרכזי ונחוץ לתעשיית הטכנולוגיה והעסקים. בקורס של FlexyStudy, תלמדו לשלב כלים טכנולוגיים מתקדמים לניתוח מתקדם של נתונים, כמו SQL, Python ו-Power BI, תדעו לזהות מדדים חשובים ולבנות מודלים מחשבתיים שמספקים מבט מעמיק ומתקדם על הנתונים. אל תחמיצו את ההזדמנות לרכוש את המקצוע המשמעותי ביותר בעולם הפולשני של המידע!

Cyber Security

בעידן המידע הנוכחי, גילוי והגנה על המידע הפרטי הפך לגורם מרכזי להצלחת כל עסק וארגון. כל אינטראקציה בסביבת הדיגיטל, מהגעתנו לרשתות חברתיות ועד לרכישת מוצרים מקוונית, משאירה אחריה אתרוג מידע אישי ורגיש. הקורס סייבר של FlexyStudy מציע לכם לגלות את עולם האבטחת מידע בצורה שלא חשבת עליה מעולם. במהלך הקורס תיחשפו לשני העולמות המקבילים - סייבר התקפי וסייבר הגנתי, תלמדו כלים פרקטיים ומיומנויות מתקדמות הנדרשות להגנה על מידע בסביבת הרשתות, לזהות איומים דיגיטליים ולנטרלם בצורה מהירה ויעילה. 

סייבר

עיצוב ללא שם.png
Design Office

Digital  Marketing

שיווק דיגיטלי

עולם הדיגיטל מאוד רחב וישנם הרבה מקצועות בהם ניתן לעשות בתחום. קורס ב-FlexyStudy הינו המקיף ביותר מהקיימים בישראל ומלמד את כל הצדדים של שיווק דיגיטלי מא' עד ת'. במהלך לימודי שיווק דיגיטלי אתם תרכשו ידע נרחב וכלים מעשיים בתחומי השיווק בכלל תחומי המדיה השונים הכוללים: בניית אתרים בפלטפורמות שונות, טכניקות לניתוח ופילוח קהלי יעד, שיווק ברשתות חברתיות, קידום אתרים אורגני וממומן במנועי חיפוש,  פסיכולוגית צרכן וכתיבה שיווקית.

AI

בינה מלאכותית

בשנה האחרונה תחום הבינה המלאכותית פרץ לעולם בגדול והפך לעמוד השדרה של הטכנולוגיה זהו הזמן להבין וללמוד איך המכונות יכולות לחשוב ולפעול כמו אנשים! במהלך הקורס, תעמיקו באלגוריתמים מתקדמים, תלמדו ליישם אותם על מידע בזמן אמת ותגלו איך יישומי הבינה המלאכותית יכולים לשפר תהליכים בתעשייה, ברפואה ובעולם העסקים. הקורס של FlexyStudy מועבד על ידי מומחים בתחום הבינה המלאכותית, ומעניק מבט מעמיק ופרקטי על הידע העדכני ביותר בתחום.

Robot
bottom of page